• TR
  • EN

Tez çalışmanızı tamamladıktan sonra tezinizin savunma öncesi intihal raporunun hazırlanması için oguzhan.dogan@yeditepe.edu.tr adresine yollayınız. İntihal raporu olumlu sonuçtan sonra Tez Danışmanınız uygun gördüğü tarih ve saati bildirerek Enstitümüzce oluşturulacak link üzerinden tez savunma sınavınızı gerçekleştirebilirsiniz. Savunma esnasında Jürinin Tez Savunma Sınavı Tutanağını doldurmalarını sağlayarak bu formu en kısa sürede Enstitüye email ile ulaştırınız. Yüksek lisans Tez Savunma Tutanağı için tıklayınız. Teziniz başarılı bulunduysa teslim ederken ayrıca Tez Teslim Onay formunu imzalatarak tezinizin basılı ciltli kopyaları ile birlikte Enstitüye teslim ediniz. (İlgili formlar Yönetmelik ve Formlar sayfasında bulunmaktadır.)

Savunma sınavınız başarıyla tamamlandıktan sonra tezinizin savunma sonrası intihal raporunun hazırlanması için tekrar yollayınız ve bu raporu tezinize ekleyiniz.

Enstitü Yönetim Kurulu kararı gereği, tezin intihal oranı Giriş bölümünün başlangıcından Kaynakça bölümünün sonuna kadar en fazla %19 olabilir.